WİSEFULL AKADEMİ

2023-2024

KOÇLUK OKULU

Write your awesome label here.

Bireylerin kendilerini yetiştirmelerini ve koçluğu meslek olarak yapmalarını sağlayan uluslararası akredite sertifikasyon programdır.

KOÇLUK OKULU NEDİR?

Koç Yetiştirme Programı

CPD Akredite Ekol

Koçluk Okulu, Pedagog Doktor Süleyman Gümüşsoy tarafından, İngiltere’de kurulmuş CPD akreditesi olan bir ekoldür.

Adım Adım Koç Eğitimi

Bireylerin kendilerini yetiştirmelerini ve koçluğu meslek olarak yapmalarını sağlayan bir programdır. Sizi Koç olarak danışanlarınıza hizmet vereceğiniz her detaya hazırlayan 6 modülden oluşur.
Write your awesome label here.

Uluslararası Eğitimci Kadrosu

Koçluk Okulu, çok sayıda uluslararası psikolog, pedagog, eğitimci ve destekleyici kadrosuyla katılımcılarına geniş bir perspektif sunmaktadır. 

İş ve Sosyal Yaşama Katkı

Bu okula dahil olarak CPD sertifikalı koç olarak hizmet vermeye başlayan katılımcılar profesyonel ve kişisel yaşamlarına 6 modüllük eğitim sonrasında pozitif katkı sağlarlar.
Courses

Check out all of our courses

\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards

GERİ BİLDİRİMLER 

“Grup koçluğunun bana kattığı değerlerden bir tanesi de, her insanın özel yeteneklerinin ve karakteristik özelliklerinin olduğu ve aldığımız eğitim sayesinde bazen ön yargıyla yaklaştığımız insanların ya da öğrencilerin bile, yeterince vakit, geçirilip, ilgilenildiği zaman, çok güzel hasletler barındıran birer birey haline gelebileceğini görmüş oldum.” 
Romanya
 “Duygularıma değer vermeyi onları dinlemeyi anlamayı öğrendim.Aynı zamanda baskalarının da duygularına saygı göstermeyi öğrendim. Karşılaştığım problemler karşısında sakin kalmayı öğrendim.” 
KAZAKİSTAN
“Empati ,farklı ve renkli çözüm yollarına ulaşma yeteneği ,verimli dinleme,öz farkındalık kazandım . Yeni arkadaşlıklar edindim.” 
TÜRKİYE
Created with