HAYATINIZA YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIN

Koçluk Okulu
2023-2024

Ayrıntılı bilgi için alt kısmı okuyunuz

Write your awesome label here.

Koçluk Okulu Nedir?

 • Koçluk Okulu, Pedagog Doktor Süleyman Gümüşsoy tarafından, İngiltere’de kurulmuş CPD akreditesi olan bir ekoldür. Bireylerin kendilerini yetiştirmelerini ve koçluğu meslek olarak yapmalarını sağlayan bir programdır. 5 modülden oluşur.
 • Wisefull Koçluk Okulu, Ocak 2012’den bugüne İngiltere, Almanya, İsviçre, İsveç, Norveç, Belçika, Romanya, Finlandiya, Hindistan, Japonya, Afganistan, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Ukrayna, Kenya, Uganda, Nijerya, Irak, Türkiye başta olmak üzere dünyanın 34 farklı ülkesine eğitimler vermektedir.
 • Koçluk Okulu, çok sayıda uluslararası psikolog, pedagog, eğitimci ve destekleyici kadrosuyla katılımcılarına geniş bir perspektif sunmaktadır. Bu okula dahil olan bireyler profesyonel ve kişisel yaşamlarına katkı sağlarlar.

Koçluk Okulu Modüllerimiz

 1. MODÜL

Temel Koçluk Becerileri

04.07.2023 - 27.07.2023

£80

2. MODÜL

12 insan tipi
(İleri Koçluk Becerileri)

08.08.2023 - 31.08.2023

£90

3. MODÜL

Koçlukta Ölçme ve Değerlendirme araçları(Test Eğitimi)

12.09.2023 - 26.09.2023 

£70

4. MODÜL

Koçluk Süpervizyonu Level 1

03.10.2023 - 19.12.2023

£599

5. MODÜL

Koçluk Süpervizyonu Level 2

09.01.2024 - 05.03.2024

£499

KOÇLUK OKULU  
PAKETLERİ

Koçluk Okulu, sizlere esnek öğrenim
programı sunmaktadır. Artık nereden, ne
zaman ve ne şekilde katılacağınızı siz
belirleyebilirsiniz. Uluslararası
standartlara uyan Koçluk 5 modülden
oluşmaktadır. Sizi tüm modüllerde
görmek isteriz.
Çünkü her modül sizin profesyonel koç
olmanıza destek verecektir ama son
karar sizlerin.
Eğitim paketinizi yaşam temponuza göre
uyarlayabilirsiniz

12 İnsan Tipine Göre Koçluk Yöntemleri


“Her insan özeldir.”
Çevremle, iş arkadaşlarımla, ailemle koçluk yaklaşımlarını bilerek iletişime geçmek; koçluğun felsefesini öğrenmek istiyorum diyorsanız bu paket tam size göre!
170£
149£ 
 • TEMEL KOÇLUK BECERİLERİ
 • 12 İNSAN TİPİ
 • сpd onayli sertifika
 • video kayitlar

Pro Paket Koçluk Programı

Koçluğu bir meslek olarak yapmak, bu mesleğin tüm ayrıntılarını öğrenmek, uygulamalarla ve süper vizyonla kendimi bu mesleğe hazırlayıp profesyonel hayata geçmek istiyorum diyorsanız şimdi harekete geçmenin tam zamanı!
1338£
1150£
 • TEMEL KOÇLUK BECERİLERİ
 • 12 İNSAN TİPİ
 • TEST EĞİTİMİ
 • SÜPERVİZYON Level 1
 • SÜPERVİZYON Level 2
 • SERTİFİKA
 • VİDEO KAYITLAR

 Koçluk Süpervizyonu

Temel koçluk eğitimi aldım fakat henüz profesyonel olarak koçluk yapmaya başlayamadım. Kendimi  canlı seanslarla, vaka çalışmalarıyla geliştirmek ve profesyonel koç olmak istiyorum diyorsanız sizinle beraberiz!
1098£
949£
 • SÜPERVİZYON LEVEL 1
 • SÜPERVİZYON LEVEL 2
 •  СPD ONAYLI SERTIFIKA
 • VIDEO KAYITLAR

EĞİTİMİ KİM VERECEK?

Zeynep Gümüşsoy

Duygusal Zeka Akademisi ve Wunderkind Çocuk Gelişim Programı’nın kurucusu, ICF akrediteli Koç, Psikolojik Danışman ve 27 yıllık eğitmen. Programını İşviçre, Romanya, Almanya,Yunanistan, Kazakistan, Kırgızistan, Ghana, Nijerya, Kenya gibi ülkelerde başarılı olarak uygulatmış ve Londra’da CPD tarafından akredite edilmesini sağlamıştır. Oluşturduğu programlarla bugüne kadar 43 000 öğrenci ve veliye ulaşmıştır. Programında ruh sağlığını, Duygusal Zekayı ve yumuşak becerilerinin gelişimi merkeze almıştır. Aktif olarak Aile, Akademik ve Kurumsal koçluk yapmakta. Evli ve iki çocuk annesi, Londra’da yaşamaktadır.

Süleyman Gümüşsoy

Pedagog Doktor ICF ve CPD akrediteli Koç, “Koçluk Şapkadan Tavşan Çıkarmak mı” kitabının yazarı, Wisefull Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, “Koçluk Okulunun” metodolojisti. 20 yıllık yönetici, 30 yıllık eğitmen ve bugüne kadar 42 ülkeden fazla, 104 kuruma, 16 000 saat eğitim vermiştir ve vermeye devam ediyor. 4500 saatten fazla bire bir Akademik, Aile, Business, Yönetici, Kurumsal koçluk seansları yaptı ve yapmaya devam etmektedir. Ekol olarak Geştalt ve Hümanist psikolojiyi benimsemektedir. Evli ve iki çocuk babası, ailesi ile beraber İngiltere’de yaşamaktadır.

Nurzat Aitpai

ABD'de eğitim görmüş, uluslararası psikoloji merkezi "WISEFULL "un kurucu ortağı ve "Profesyoneller için Koçluk" programının modüllerinin metodolojistidir. Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika'da 35'ten fazla ülkede koçluk ve aile psikolojisi konularında 1000 saatten fazla ders vermiştir. Yetişkinler ve gençler için düzinelerce bireysel ve grup koçluğu programını tamamlamış ve koçluk mesleğinde 300'den fazla profesyoneli eğitmiştir.

KREDİ  KARTINIZ YOKSA İBAN NUMARASINI KULANABİLİRSİNİZ

IBAN: GB65BUKB20769093333868

Ödeme yaptıktan sonra lütfen bizimle irtibata geçin. whatsapp +44 7835 347327

EĞİTİME KATILANLARIN YORUMLARI

Canan Hanım

EğİTİMCİ, ÖĞRENCİ KOÇU. HOLLANDA

Öğrenciler icin koçluk eğitimi olarak başladığımız bu yolculukta ilk durak kendimizin lideri olmakti. Bunun yolu da kendimizi tanimaktan geçiyordu. Bol egzersiz ve interaktif uygulamalarla kendimi ve sevdiklerimi tanımaya başladım. Bambaşka pencerelerden baktık egitimlerde kendimize ve birbirimize. Hiç bu kadar farklı insan karakteri olabileceğini düşünmezdim. İletişimin en naif, insana en iyi gelen yanını öğrendim. Çocuğuma, öğrencime doğrudan müdahale etmeden, tavsiye vermeden, nasihatlara boğmadan da yardımcı olabileceğimi öğrendim. Öğrendiklerim uygulanabilir ve hayatın içine hemen koyabilecegim nitelikteydi. Tüm hocalarıma çok teşekkür ediyorum

Fadime Sinan

EĞİTİMCİ, ebeveyn ve ÖĞRENCİ KOÇU. HOLLANDA

Gelişim zaman, emek ve ısrarla tekrar tekrar deneme isteyen bir süreç. İnsanın kemal yolculuğunu anlamlı kılmak aslında her an kendini yenilemesine bağlı .Kendini yenileme insanın varlık sebebi ve canlı kalmasının tek yolu. Gelişim yolculuğunda nasıl bir yol izlemeliyiz, kendimizi geliştirmek için neler yapmalıyız, hangi adımları atarsak isabetli bir gelişim yolculuğu yapmış oluruz, yorulduğumuzda durduğumuzda, vazgeçmeyi düşündüğümüzde bize kim destek olacak soruların hepsinin cevabı Wisefull Koçluk Okulunda. Koçluk Okulu kendimi keşfetmem, en yakınımdakileri tanımam, onlarla sağlıklı iletişimler kurmam, aynı zamanda doğru hedefler belirleyerek geleceğe güvenle yürümem, zamanı iyi yönetmem, önceliklerimi belirlemem ve gelişmek için, değişmek için, yeni alışkanlıklar geliştirmek için, her daim aynı istikamette yürümem konusunda bana daima destek oldu.Yeni bilgilerle ufkumu açtı. Koçluk okulunda geçirmiş olduğum her ders benim için çok kıymetli, çok anlamlı ve sayfalar dolusu okunacak kitaptan çok daha verimlioldu. Bütün bu eğitimleri düzenleyen, planlayan, çaba sarf eden, her aşamasında katkı sunan bütün Wisefull ailesine çok çok teşekkürlerimi iletiyorum. Herkesin Wisefull ile bu yolculuğa çıkmasını öneriyorum.Saygıyla, sevgiyle...

Elif Ezra Sargın

ebeveyn koçu. fransa

Eğer kendi kişisel gelişiminiz için bir yola çıkmak istiyorsanız ve bu yolu profesyonellliğe çevirmek istiyorsanız kesinlikle Wisefull' dan başlamalısınız. Çok değerli ve bilgi donanımlı egitmenlerimizin eşliğinde bu yolda ufkunuzun ne kadar genişleyeceğini siz bile tahmin edemezsiniz. Bir eğitiminden çok daha ötesinde interaktif olarak karşılıklı bilgi ve tecrübelerin aktarıldığı farklı bir dünya ile tanışacaksınız. Bu eğitim benim için burada bitmedi. Daha çok gidecek yolumuz var sizinle: 'Wisefull'

Hicran Hanım

EĞİTİMCİ, ÖĞRENCİ KOÇU. TÜRKİYE

Wisefull ailesini tanımak ve Koçluk okulunda yer almak kendimi tanıma ve gerçekleştirme yolculuğumda bana rehberlik eden anlamlı ve geliştirici bir eğitimdi.

Vacide Ben

EĞİTİMCİ, editör, aile ve ebeveyn KOÇU. yunanistan

Eğlenceli ve etkin anlatımlarıyla,
Farkındalık kazandıran yaklaşımlarıyla,
Ders içi ve ders dışında sıcak ve samimi sanki bir aile ortamında,
Herkese ve her tercihe uygun fiyatta paket programlarıyla,
Zengin içerikli ve öğretici kaynak ve dokümanlarıyla,
Canlandırmalarla ve hayatın içinden vakaların anlatımıyla
Benim tercihim Wisefull’dan yana

Ayşe Bodak

EĞİTİMCİ, ÖĞRENCİ ve ebeveyn KOÇU. TÜRKİYE

Koçluk okuluna başlamadan önce ne yapacağını bilmeden sadece şikayetle en biriydim. Dr Süleyman Bey Zeynep Hanım ve Nurzat Hanim' in 2020 yılından beri bir çok eğitimine katıldım. Wisefull benim hayatımı ,bakış acımı değiştirdi. Potansiyelimin farkına vardım olaylar karşısında duygularımı yönetmeyi , sakin kalabilmesi basardim ve kendime yeni bir iş sahası buldum. Kendimi keşif yolculuğunda koçluk eğitimleri sayesinde benim de koçluk yapabileceğimi gördüm. Şuan 13 öğrenci 1 ebeveyn koçluğu ile hayatıma anlam kattım mutluyum huzurluyum kendime güveniyorum iyiki Wisefull ile yolumu kesistirdi Yasemin Hanım iyiki tanıdım kıymetli hocalarimi...

Created with