HAYATINIZA YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIN

Koçluk Okulu 3.0
2024-2025

1 Haziran 2024'e kadar özel fiyattan yararlanın

Ayrıntılı bilgi için alt kısmı okuyunuz

Write your awesome label here.

Koçluk Okulu Nedir?

 • Koçluk Okulu, Pedagog Doktor Süleyman Gümüşsoy tarafından, İngiltere’de kurulmuş CPD akreditesi olan bir ekoldür. Bireylerin kendilerini yetiştirmelerini ve koçluğu meslek olarak yapmalarını sağlayan bir programdır. 5 modülden oluşur.
 • Wisefull Koçluk Okulu, Ocak 2012’den bugüne İngiltere, Almanya, İsviçre, İsveç, Norveç, Belçika, Romanya, Finlandiya, Hindistan, Japonya, Afganistan, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Ukrayna, Kenya, Uganda, Nijerya, Irak, Türkiye başta olmak üzere dünyanın 34 farklı ülkesine eğitimler vermektedir.
 • Koçluk Okulu, çok sayıda uluslararası psikolog, pedagog, eğitimci ve destekleyici kadrosuyla katılımcılarına geniş bir perspektif sunmaktadır. Bu okula dahil olan bireyler profesyonel ve kişisel yaşamlarına katkı sağlarlar.

Koçluk Okulu Modüllerimiz

 1. MODÜL

Temel Koçluk Becerileri

28.05.2024 - 20.06.2024

£80

2. MODÜL

12 insan tipi
(İleri Koçluk Becerileri)

25.06.2024 - 18.07.2024

£90

3. MODÜL

Koçlukta Ölçme ve Değerlendirme araçları(Test Eğitimi)

03.09.2024 - 12.09.2024 

£70

4. MODÜL

Koçluk Süpervizyonu Level 1

24.09.2024 - 17.12.2024

£599

5. MODÜL

Koçluk Süpervizyonu Level 2

07.01.2024 - 25.02.2025

£499

KOÇLUK OKULU  
PAKETLERİ

Koçluk Okulu, sizlere esnek öğrenim
programı sunmaktadır. Artık nereden, ne
zaman ve ne şekilde katılacağınızı siz
belirleyebilirsiniz. Uluslararası
standartlara uyan Koçluk 5 modülden
oluşmaktadır. Sizi tüm modüllerde
görmek isteriz.
Çünkü her modül sizin profesyonel koç
olmanıza destek verecektir ama son
karar sizlerin.
Eğitim paketinizi yaşam temponuza göre
uyarlayabilirsiniz

12 İnsan Tipine Göre Koçluk Yöntemleri


“Her insan özeldir.”
Çevremle, iş arkadaşlarımla, ailemle koçluk yaklaşımlarını bilerek iletişime geçmek; koçluğun felsefesini öğrenmek istiyorum diyorsanız bu paket tam size göre!
170£
149£ 
 • TEMEL KOÇLUK BECERİLERİ
 • 12 İNSAN TİPİ
 • сpd onayli sertifika
 • video kayitlar

Pro Paket Koçluk Programı

Koçluğu bir meslek olarak yapmak, bu mesleğin tüm ayrıntılarını öğrenmek, uygulamalarla ve süper vizyonla kendimi bu mesleğe hazırlayıp profesyonel hayata geçmek istiyorum diyorsanız şimdi harekete geçmenin tam zamanı!
1338£
1000£
 • TEMEL KOÇLUK BECERİLERİ
 • 12 İNSAN TİPİ
 • TEST EĞİTİMİ
 • SÜPERVİZYON Level 1
 • SÜPERVİZYON Level 2
 • SERTİFİKA
 • VİDEO KAYITLAR

 Koçluk Süpervizyonu

Temel koçluk eğitimi aldım fakat henüz profesyonel olarak koçluk yapmaya başlayamadım. Kendimi  canlı seanslarla, vaka çalışmalarıyla geliştirmek ve profesyonel koç olmak istiyorum diyorsanız sizinle beraberiz!
1098£
949£
 • SÜPERVİZYON LEVEL 1
 • SÜPERVİZYON LEVEL 2
 •  СPD ONAYLI SERTIFIKA
 • VIDEO KAYITLAR

EĞİTİMİ KİM VERECEK?

Zeynep Gümüşsoy

Duygusal Zeka Akademisi ve Wunderkind Çocuk Gelişim Programı’nın kurucusu, ICF akrediteli Koç, Psikolojik Danışman ve 28 yıllık eğitmen. Programını İşviçre, Romanya, Almanya,Yunanistan, Kazakistan, Kırgızistan, Ghana, Nijerya, Kenya gibi ülkelerde başarılı olarak uygulatmış ve Londra’da CPD tarafından akredite edilmesini sağlamıştır. Oluşturduğu programlarla bugüne kadar 43 000 öğrenci ve veliye ulaşmıştır. Programında ruh sağlığını, Duygusal Zekayı ve yumuşak becerilerinin gelişimi merkeze almıştır. Aktif olarak Aile, Akademik ve Kurumsal koçluk yapmakta. Evli ve iki çocuk annesi, Londra’da yaşamaktadır.

Süleyman Gümüşsoy

Pedagog Doktor ICF ve CPD akrediteli Koç, “Koçluk Şapkadan Tavşan Çıkarmak mı” kitabının yazarı, Wisefull Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, “Koçluk Okulunun” metodolojisti. 20 yıllık yönetici, 31 yıllık eğitmen ve bugüne kadar 52 ülkeden fazla, 112 kuruma, 17800 saat eğitim vermiştir ve vermeye devam ediyor. 52000 saatten fazla bire bir Akademik, Aile, Business, Yönetici, Kurumsal koçluk seansları yaptı ve yapmaya devam etmektedir. Ekol olarak Geştalt ve Hümanist psikolojiyi benimsemektedir. Evli ve iki çocuk babası, ailesi ile beraber İngiltere’de yaşamaktadır.

Nurzat Aitpai

ABD'de eğitim görmüş, uluslararası psikoloji merkezi "WISEFULL "un kurucu ortağı ve "Profesyoneller için Koçluk" programının modüllerinin metodolojistidir. Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika'da 35'ten fazla ülkede koçluk ve aile psikolojisi konularında 1000 saatten fazla ders vermiştir. Yetişkinler ve gençler için düzinelerce bireysel ve grup koçluğu programını tamamlamış ve koçluk mesleğinde 300'den fazla profesyoneli eğitmiştir.

EĞİTİME KATILANLARIN YORUMLARI

Murat Agce

Okul Müdürü, Romanya

Uluslararası bir okulda yönetici
olarak görev yapmaktayım ve Wisefull ailesine teşekkür etmek istiyorum. Altı öğretmen
arkadaşımla birlikte koçluk eğitimini aldık. Bu süreçte öğrendiklerimizi uygulama ve tecrübe
etme fırsatı bulduk. Hem ögretmenlerle hem de
velilerle ilişkilerimizde oluşturdugumuz
farkındalığı bizzat tecrübe etmiş bir idareci
olarak, bu farkındalığın bize kattıkları için Wisefull ailesine tekrar teşekkür ediyorum.

Empty space, drag to resize

Elif Ezra Sargın

ebeveyn koçu. fransa

Eğer kendi kişisel gelişiminiz için bir yola çıkmak istiyorsanız ve bu yolu profesyonelliğe çevirmek istiyorsanız kesinlikle Wisefull'dan başlamalısınız. Çok değerli ve bilgi donanımlı eğitmenlerimizin eşliğinde bu yolda ufkunuzun ne kadar genişleyeceğini siz bile tahmin edemezsiniz. Bir eğitiminden çok daha ötesinde interaktif olarak karşılıklı bilgi ve tecrübelerin aktarıldığı farklı bir dünya ile tanışacaksınız. Bu eğitim benim için burada bitmedi. Daha çok gidecek yolumuz var sizinle: 'Wisefull'

Empty space, drag to resize

Hülya Makan

EĞİtİm Uzmani, Romanya

Bu eğitimi "Herkes alıyor, ben de alayım. Çocuklarıma faydası olsun." diyerek basladiğım işten, tamamen kendime faydası olan bir kişi olarak cıktığımı fark ettim. Kendimi tanımaya adım attığımı fark ettim. "Ben neler yapabilirim? Neler yaptım? Ya da bu zamana kadar acaba gerçekten sevdiğim işlerle mi ilgilendim?" gibi sorulara cevap aramaya ve bulmaya bağladım. Bu eğitim bana ne kattı derseniz, çok şey öğrendim. Artık daha sakin olduğumu hissediyorum, insanlara karakterleriyle bakıyorum ve kendimi daha iyi ifade ettiğimi fark ettim. Şu anda tüm bu öğrendiklerimi hem aileme hem de uluslararasi okulda aktif olarak ögrencilerime kullanıyorum. Her şey için çok teşekkürler. Wisefull ailesini tanımak ve Koçluk okulunda yer almak kendimi tanıma ve gerçekleştirme yolculuğumda bana rehberlik eden anlamlı ve geliştirici bir eğitimdi.

Semra Kaynar

EĞİtİmcİ, Amerika

Daha önce bir çok eğitim almıştım. Koçluk eğitimi de almıştım ancak bir şeyler eksikti. Bilgi olarak dolu dolu almış olduğum metinlerle her yerden bilgi toplamıştım ama pratik uygulamada kafam karışıktı, stres yapıyordum. Öğrencilerle görüşürken bir yandan aldığım eğitimleri uygulamaya çalışırken bir şeylerin eksik olduğunu hissediyordum. Eğitimlere katıldığımda hocalarımızın tecrübelerini ve bilgilerini cömertçe paylaştıkların gördüm. İki süpervizyon eğitimini bitirdikten sonra koçluğa başladim ve dersleri tekrar dinlediğimde, danışanlarıma etkin ve empatik bir yaklaşım sergileyerek adım adım ilerlemeyi öğrendim. Hocalarımızın çözümleri tam nokta atışı. Zeynep Hocamla sürekli iletişim halindeyiz. Ne zaman bir sorunla karsılaşsam, hocam cömerte hemen yanıtlıyor. Wisefull ailesine çok teşekkür ederim.

Empty space, drag to resize

Vacide Ben

EĞİTİMCİ, edİtör, aİle ve ebeveyn KOÇU. yunanistan

Eğlenceli ve etkin anlatımlarıyla,
Farkındalık kazandıran yaklaşımlarıyla,
Ders içi ve ders dışında sıcak ve samimi sanki bir aile ortamında,
Herkese ve her tercihe uygun fiyatta paket programlarıyla,
Zengin içerikli ve öğretici kaynak ve dokümanlarıyla,
Canlandırmalarla ve hayatın içinden vakaların anlatımıyla
Benim tercihim Wisefull’dan yana

Empty space, drag to resize

KREDİ  KARTINIZ YOKSA İBAN NUMARASINI KULANABİLİRSİNİZ

IBAN: GB65BUKB20769093333868

Ödeme yaptıktan sonra lütfen bizimle irtibata geçin. whatsapp +44 7835 347327

Created with