Eğitim ve Koçluk Programlarımızı Tavsiye Edin, Her Ay Wisefull Campus ile Düzenli Gelir Elde Edin...

Campus Wisefull'un eğitim ve koçluk programlarına öğrenci kayıtları her gün hızla artıyor. Wisefull partnerleri, Campus Wisefull programlarına yeni öğrenciler kayıt ederek her ay düzenli gelir elde ediyor. 
Adım Adım Wisefull Partner Sistemi

3 Kolay Adımla
Düzenli Partner Komisyonu Kazanmaya Başlayın...

#1 Partner Ol

Campus Wisefull Partner programına ücretsiz şimdi katıl. Kayıt olmanız sadece 1 dakikanızı alacak ve sonra da eğitimleri/koçlukları tanıtın. Sizin yaptığınız her kayıtta %10 siz kazanacaksınız. 

#2 Eğitim Ve Koçlukları Tanıt

Partner olunca size özel Campus Wisefull linki oluşacak. Bu link ile programları tanıtın ve öğrencilerden bu link ile Campus'e kayıt olmalarını söyleyin. Linklere kupon eklemek için bizden kupon istemeyi unutmayın!

#3 Her Kayıtta %10 Komisyon Kazan

Bir öğrenci sizin paylaştığınız Campus Wisefull linki ile kayıt olup kurs için ödeme yaptığında ödemenin %10'unu siz kazanırsınız. Her ay kazandığınız toplam gelir sizin hesabınıza düzenli gönderilir. 

Campus Wisefull Partner Programına
Hoş Geldiniz

$1000 Eğitim

kaydı yaptığınızda
$100
gelir elde edeceksiniz.

$5000 eğitim

kaydı yaptığınızda
$500
gelir elde edeceksiniz.

$10000 eğitim

kaydı yaptığınızda
$1000
gelir elde edeceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

1. Partner olduğumda herhangi bir ödeme yapmam gerekiyor mu? 

Partner olmak için herhangi bir ödeme yapılmaz. Sistem, bütün üniversite ve eğitim kurslarının dünya genelinde tanıtım yapmak için yaptıkları partnerlik çalışmasıdır. Yerel partner kurumun tanıtımını yapar ve kayıt olan her öğrenci için öğrencinin kuruma yaptığı ödemenin %10'unu düzenli gelir olarak kazanır. 

2. Kursları tanıtmak için oluşturduğum linklerin geçerlilik süresi kaç gündür?

Tanıtım linklerinizin süresi 120 gündür. Siz linkinizi paylaştıktan sonra 120 gün içerisinde yapılan kayıtların tamamından %10 partner gelirini kazanmış olursunuz. Sizin bir müşteriniz Campus Wisefull'a sizin verdiğiniz link ile kayıt olursa, daha sonra siteye direkt giriş yapsa bile sizin müşteriniz olarak kayıt yapmış olur ve siz %10 gelir kazanırsınız. Önemli olan sizin müşterinizin sizin linkinizle Campus Wisefull'a kayıt olmasıdır. 

3. Partner olmadan önce herhangi bir "Partner Sözleşmesi"ni kabul etmeli miyim?

Evet. Partner olurken "Partner Sözleşmesi"ni kabul etmelisiniz: the Terms and Conditions of our Affiliate Program.

4. Hangi eğitim ve programlardan ne kadar gelir kazanabilirim?

Size link oluşturmanıza izin verilen bütün kurslardan partner geliri elde edebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirden/ülkeden/Sosyal Medyadan her ay bir öğrenci de kayıt etseniz de yüz öğrenci de kaydetseniz sizin kaydettiğiniz öğrencilerin yaptıkları ödemenin %10'unu partner reklam acentası olarak siz kazanırsınız. Yani her ay 10 Euro kazanabileceğiniz gibi 3000 Euro da kazanabilirsiniz.

5. Benim kayıt ettiğim bir öğrenci kayıt sildirir veya ödeme yapmazsa ne olur?

Herhangi bir öğrenci kayıt sildirdiğinde veya ödeme yapmadığında sizin kazandığınız %10'luk gelir de öğrenciye ödemesi iade edildiği için iptal edilir. 

6. Campus Wisefull programlarını partner olarak tanıtmayı istediğim zaman bırakabilir miyim??

Evet, bu konuda herhangi bir şart yoktur. İstediğiniz zaman Partner acenta olmayı bırakabilirsiniz.
Created with